czwartek, 14 maja 2015

Nogi...

Piękne, szczupłe, długie nogi - są obiektem pożądania każdej kobiety... jak i każdego mężczyzny. Jest to jedna z głównych cech, jakie kształtują seksapil kobiety. I, co ciekawe, nie tylko w naszej kulturze! 

Naukowcy z Australii i Hongkongu wykonali badania atrakcyjności. Mężczyznom z różnych kultur pokazywano różne kobiety. Następnie wyciągnięto wnioski. Długie, szczupłe nogi były najważniejszą cechą decydującą o atrakcyjności kobiety. Jest to więc międzykulturowy kobiecy atrybut! 

Chcecie się podobać facetom, również podczas wyjazdów na wycieczki zagraniczne do Azji? Dbajcie o nogi, odpowiedni trening i kosmetyka to podstawa :)6 komentarzy:

 1. Myslisz, że używanie kosmetyków typu Eveline na wyszczuplenie nóg będą skuteczne? Czy wystarczy używać "zwykłego" kremu?

  OdpowiedzUsuń
 2. Moje nogi niestety mają od zawsze skłonność do wyglądania jak parówki :( ale może za jakiś czas, dzięki ćwiczeniom trochę schudną
  Zapraszam na mojego bloga o sportowym stylu życia :)
  http://trocheruchu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny, pomysłowy blog! Zapraszam również do mnie i do komentowania :) http://eathealthilyandkeepfit.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. też chciałabym mieć takie nogi :(

  OdpowiedzUsuń
 5. nie można sobie wydłużyć nóg niestety, ale można je pięknie wyrzeźbić, dzięki ćwiczeniom ;) krem jest tylko dopełnieniem całości, wszystkie te kremy ujędraniające raczej bazują na naszej naiwności, nie można się odchudzić dzięki wsmarowywaniu sobie jakichś cudów ;) ja od ponad 3 tygodni walczę o ładne nogi na siłowni, robię ten trening wariant kobiecy rzecz jasna, ale wiem, ze dla łądnie wyrzeźbionych nóg warto się trochę spocić ;)

  OdpowiedzUsuń